Zobacz promocje na gotowe komplety ogrodzeń budowlanych i daj się zaskoczyć naszym cenom!

 

Furtki tymczasowe pełne • Furtki przenośne pełne • Furtki - ogrodzenie budowlane pełne

Furtki przenośne pełne (furtki mobilne), podobnie jak panele pełne, zbudowane są z mocnej ramy, która jest wypełniona blachą trapezową. Ogrodzenia tymczasowe pełne wyposażone w furtkę przenośną umożliwiają kontrolowany wstęp na plac budowy lub inny teren, na którą wykonywane są roboty wymagające zabezpieczenia poprzez ogrodzenie budowlane.

FURTKA TYMCZASOWA PEŁNA | SYSTEMOWE OGRODZENIE BUDOWLANE PEŁNE

FURTKA TYMCZASOWA PEŁNA | SYSTEMOWE OGRODZENIE BUDOWLANE PEŁNE
FURTKA TYMCZASOWA PEŁNA | SYSTEMOWE OGRODZENIE BUDOWLANE PEŁNE

Furtka tymczasowa pełna - umożliwia wygodny, ale i kontrolowany wstęp na teren strefy roboczej pracownikom oraz innym służbom obsługowym.

Dostępność: duża ilość

Cena: 643,61 zł (netto: 523,26 zł )
szt.

Furtki pełne • Furtki - ogrodzenia przenośne pełne • Furtki - ogrodzenia tymczasowe budowlane

Furtki tymczasowe pełne są w pełni kompatybilne z przenośnymi panelami z blachy trapezowej. Można też bez problemu łączyć je w ramach jednego ciągu ogrodzeniowego z przenośnymi panelami ażurowymi. Do właściwego montażu furtek tymczasowych stosuje się systemowy asortyment montażowy. Ogrodzenia tymczasowe budowlane ze względów bezpieczeństwa (np. na wypadek zdarzeń o charakterze kryzysowym) warto wyposażyć w jedną lub kilka furtek przenośnych z blachy trapezowej - w zależności od długości linii ogrodzenia.

Ogrodzenia tymczasowe budowlane zapewniają bezpieczne warunki pracy i skutecznie chronią osoby postronne przed zagrożeniami związanymi z robotami budowlanymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl