O firmie

Nasza firma istnieje na rynku od blisko 10 lat. Na podstawie zdobytych doświadczeń, zbudowaliśmy ofertę marki VEBERBAU, na którą składają się produkty z zakresu tymczasowych zabezpieczeń budowlanych. Charakteryzuje je przede wszystkim wysoka jakość, duża dostępność oraz atrakcyjna cena. Podczas współpracy z naszymi Klientami stawiamy na szczerość, szybkość informacji i bezproblemową realizację. Wiemy, jak chcemy być traktowani i tak samo traktujemy naszych Klientów. 

Stawiamy sobie za cel budowę bezpiecznego środowiska pracy, zwłaszcza w obszarze branży budowlanej. Zdajemy sobie sprawę, że najbardziej podstawową formą realizacji tego celu jest ogrodzenie budowlane, które jako pierwsze pojawia się na placu budowy i wyznacza jego zewnętrzne granice, tworząc wyizolowaną, a jednocześnie bezpieczną przestrzeń roboczą. Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że na ogrodzeniach budowlanych znamy się jak mało kto.

VEBERBAU TWOJE POTRZEBY ZAMIAST NASZYCH KORZYŚCI

Zaufanie buduje się latami a traci w sekundę – to powiedzenie przyświeca nam w codziennej pracy. Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej obecności na rynku nauczyło nas, by naszych Klientów traktować tylko tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Tworząc ofertę dbamy, by była kompleksowa i bez ukrytych kosztów. Dostawy realizujemy na czas i podajemy realne terminy, których potem dotrzymujemy.

VEBERBAU  DOPASOWANE ROZWIĄZANIA

Praktyka i doświadczenie podpowiadają nam, że - aby wymagane warunki bezpieczeństwa mogły być w optymalny sposób spełnione - ogrodzenia budowlane muszą cechować się odpowiednimi parametrami. To dlatego ogrodzenia tymczasowe widniejące w naszej ofercie dzielą się na tak liczne podgrupy produktowe. Różne projekty mają różne wymagania. Ten truizm najlepiej charakteryzuje kwestię zabezpieczeń budowlanych. Jeden plac budowy można ogrodzić za pomocą paneli siatkowych (ogrodzenie budowlane ażurowe), inny - zlokalizowany np. w przestrzeni zurbanizowanej o dużym natężeniu ruchu - będzie już wymagał zabezpieczenia w postaci paneli pełnych z blachy trapezowej (ogrodzenia budowlane pełne). Krótkoterminowe projekty można wygrodzić za pomocą paneli standardowych, a w środowisku o podwyższonych ryzykach warto już zastosować ogrodzenia budowlane ze wzmocnieniami technologicznymi (np. ogrodzenia budowlane ażurowe - z poprzeczką, z blaszanymi narożnikami, z gęstym oczkiem).

VEBERBAU  NIE TYLKO OGRODZENIA BUDOWLANE

Bezpieczne środowisko pracy to jednak nie tylko ogrodzenie budowlane tymczasowe - ale także inny osprzęt uzupełniający. Takie produkty jak ochronne barierki tymczasowe ze stali ocynkowanej, przenośne bariery PCV (PVC), tymczasowe kładki budowlane U-28, zapory siatkowe czy pachołki drogowe wydatnie przyczyniają się podniesienia poziomu bezpieczeństwa danego obszaru roboczego. Nawet odpowiednio dobrane i zlokalizowane tablice ostrzegawcze i znaki budowlane BHP potrafią zminimalizować zagrożenia związane z wykonywaniem robót budowlanych, drogowych czy instalatorskich.

VEBERBAU  SOLIDNA MARKA, OD TERAZ TAKŻE W INTERNECIE 

W dzisiejszych czasach obecność w Internecie to oczywista konieczność - i właśnie dlatego naszej ofercie nadaliśmy formę sklepu internetowego. Uważamy, że sklep internetowy to doskonały sposób prezentacji oferty, który ją przejrzyście kataloguje i jednocześnie daje każdemu potencjalnemu Klientowi możliwość poznania cen produktów - i tym samym pozwala odpowiednio oszacować, a następnie zabudżetować koszty zabezpieczenia placu budowy bądź innej przestrzeni roboczej.

VEBERBAU  BEZPOŚREDNIA OBSŁUGA HANDLOWA

Niezależnie od sklepu internetowego, prowadzimy pełną obsługę handlową i doradczą. Działamy na terenie całej Polski oraz Europy. Place magazynowe z fizycznie dostępnym towarem oraz szeroka sieć dystrybucji sprawiają, że ograniczenia, na jakie można trafić w typowych sklepach internetowych nas nie dotyczą. W każdym momencie można do nas zadzwonić bądź wysłać zapytanie ofertowe i otrzymać indywidualną ofertę cenową na produkty sklepowe. Dodatkowo przyjmujemy specjalne zlecenia produkcyjne z zakresu zabezpieczeń budowlanych (np. ogrodzenia budowlane tymczasowe o niestandardowej wysokości czy z dodatkowymi wzmocnieniami). Rozumiemy, że niektóre projekty wymagać mogą nietypowych środków bezpieczeństwa. Jesteśmy otwarci na rozmowy i współpracę. 
Veberbau | Bezpieczne środowisko pracy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl