Zobacz promocje na gotowe komplety ogrodzeń budowlanych i daj się zaskoczyć naszym cenom!

 

Palety transportowe do ogrodzeń tymczasowych   Palety magazynowe - ogrodzenia przenośne

Ogrodzenia budowlane ażurowe i ogrodzenia budowlane pełne to produkty o dużych rozmiarach, które są stosunkowo trudne w obsłudze logistycznej. Ich transport, rozładunek / załadunek oraz składowanie i przechowywanie może być kłopotliwe i nastręczać wiele problemów. Może się tak dziać zwłaszcza w takim wypadku, gdy nie ma się doświadczenia z ogrodzeniami przenośnymi. W takim wypadku pewnym ułatwieniem mogą być dedykowane palety transportowo-magazynowe. 


Palety transportowe - ogrodzenie tymczasowe   Palety magazynowe - ogrodzenia budowlane

Ogrodzenia budowlane tymczasowe, aby zachowywały swoje właściwości użytkowe i jakościowe wymagają odpowiedniej obsługi nie tylko w zakresie montażu i eksploatacji, ale również w obszarze logistycznym. Niewłaściwa obsługa transportowa i magazynowa może być źródłem wielu uszkodzeń, które będą miały wpływ na trwałość paneli przenośnych oraz ich cechy  funkcjonalne. Jeśli jest taka możliwość, warto skorzystać z palet transportowych. 

Palety transportowe pozwalają transportować i przechowywać ogrodzenie budowlane ażurowe i ogrodzenie budowlane pełne w optymalnych warunkach. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl