Zobacz promocje na gotowe komplety ogrodzeń budowlanych i daj się zaskoczyć naszym cenom!

 

Panele z gęstym oczkiem • Ogrodzenia budowlane "anticlimb" • Ogrodzenie tymczasowe z gęstym oczkiem 

Ażurowe ogrodzenia budowlane występują w różnych wariantach parametrycznych. Jednym z elementów wyróżniających ogrodzenie budowlane może być wypełnienie siatkowe, które w zależności od rodzaju panalu czy producenta ogrodzeń przybiera różne formy. Szczególnym i bardzo charakterystycznym typem siatki występującej w ogrodzeniach budowlanych jest siatka z gęstym oczkiem, tzw. siatka "anticlimb", w której oczka mają rozmiar 262 x 43 mm. Są one zdecydowanie mniejsze niż ma to miejsce w przypadku standardowych ogrodzeń tymczasowych. Ogrodzenia budowlane tymczasowe "anticlimb" to produkty wysokiej jakości. Bardzo dobrze sprawdzają się jako właściwe ogrodzenie tymczasowe placu budowy, a także jako ogrodzenia przenośne typu magazynowego, np. do ograniczania dostępu do określonego asortymentu czy do wyznaczania sfer, do których wstęp mogą mieć tylko osoby upoważnione.

PANEL RT ANTICLIMB | OGRODZENIA BUDOWLANE AŻUROWE PANEL RT ANTICLIMB | OGRODZENIA BUDOWLANE AŻUROWE
Producent: VEBERBAU
Cena: 290,49 zł (netto: 236,17 zł )
szt.
zobacz więcej

Ogrodzenia budowlane tymczasowe z gęstym oczkiem Ogrodzenie tymczasowe "anticlimb"

Wypełnienie siatkowe "anticlimb" uniemożliwia wspinanie się na panele. Wchodzenie na ogrodzenie tymczasowe - którego oczka są zbyt gęste, by mogły stać się punktem podparcia, jest niezwykle trudne. Siatkę z gęstym oczkiem można łączyć z dowolnego rodzaju konstrukcją ramową. Mamy więc do dyspozycji w wersji "anticlimb" ogrodzenia budowlane tymczasowe z ramą prostokątną, ogrodzenia budowlane tymczasowe z ramą owalną ("roundtop"), ogrodzenia budowlane niskie, nadstawki na panele oraz bramy i furtki tymczasowe. Panele z gęstym oczkiem są trwałe i odporne na zniszczenia. Dodatkowo lepiej spełniają funkcje ochronne. Są trudniejsze do sforsowania przez osoby nieuprawnione. Doskonale nadają się do zabezpieczenia każdego typu budowy, strefy roboczej czy przestrzeni użytkowej. 

Ogrodzenie budowlane tymczasowe z gęstym oczkiem - wyjątkowo zaporowe - to jedna z wielu alternatyw, dostępna w grupie przenośnych przęseł ażurowych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl