Zobacz promocje na gotowe komplety ogrodzeń budowlanych i daj się zaskoczyć naszym cenom!

 

Złączki montażowe - ogrodzenia tymczasowe  Klamry montażowe - ogrodzenia budowlane

Złączki montażowe służą do łączenia przenośnych paneli tymczasowych. To właśnie dzięki złączkom poszczególne panele po montażu tworzą spójne jednolite ogrodzenie budowlane. Złączki (klamry montażowe) wykorzystuje się również do łączenia paneli ogrodzeniowych z bramami i furtkami tymczasowymi. Dodatkowo stosuje się je do montowania innego asortymentu pomocniczego, który ma wpływ na właściwe posadowienie ogrodzenia placu budowy.


Złączki do paneli - ogrodzenia budowlane  Klamry montażowe - ogrodzenia tymczasowe

Złączki montażowe, czyli klamry do łączenia paneli przenośnych, to cała grupa produktów. Występują w różnych wariantach. Można dzięki temu odpowiednio je dopasować do specyfiki danego projektu, terenu czy do wymagań związanych z bezpieczeństwem. Często to właśnie złączki decydują o stabilności całego ogrodzenia. Klamry niskiej jakości, ze zbyt cienkiej blachy mogą się okazać za słabe, by utrzymać w pionowej pozycji panele tymczasowe, które w większości wypadków mają duże rozmiary i które tworzą właściwe ogrodzenie budowlane.

Kompletując ogrodzenia tymczasowe budowlane, zawsze należy uwzględnić profesjonalne akcesoria montażowe dopasowane do wymagań danego projektu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl