Zobacz promocje na gotowe komplety ogrodzeń budowlanych i daj się zaskoczyć naszym cenom!

 

Panele "rura w rurę" • Ogrodzenie budowlane "rura w rurę" • Ogrodzenia tymczasowe budowy

Panele typu "rura w rurę" to inne rozwiązanie technologiczne stosowane w produkcji ogrodzeń tymczasowych. Standardowe ogrodzenia budowlane tymczasowe mają ramę, której łączenie odbywa się na prostopadłym styku poprzeczek i słupków tworzących ramę panelu i gdzie zgrzeina lub spoina na stałe łączy poszczególne rury składowe. Natomiast ogrodzenie tymczasowe "rura w rurę" produkuje się inaczej. Poprzeczki konstrukcji ramowej nie tylko stykają się ze słupkami - a więcej - przez specjalnie przygotowane otwory technologiczne w słupkach, wprowadzane są do wnętrza słupków i dopiero wówczas następuje proces obróbki spawalniczej. W konsekwencji powstaje ogrodzenie tymczasowe budowlane o mocnej i trwałej konstrukcja.


Ogrodzenia budowlane tymczasowe "rura w rurę" • Ogrodzenie tymczasowe • Ogrodzenia przenośne

Ogrodzenia budowlane ażurowe typu "rura w rurę" to specjalna odmiana ogrodzeń przenośnych, których konstrukcja oparta jest na odmiennym sposobie produkcji. Technologia ta pozwala tworzyć panele o charakterystycznej budowie, które cechuje duża żywotność. Ogrodzenia przenośne "rura w rurę" umożliwiają wykonywanie pełnoprawnych ogrodzeń placów budów, a także innych miejsc wymagających zabezpieczenia i izolacji. 

Ogrodzenia budowlane typu "rura w rurę" reprezentują alternatywną wersję produkcji przenośnych paneli ażurowych (siatkowych).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl