Zobacz promocje na gotowe komplety ogrodzeń budowlanych i daj się zaskoczyć naszym cenom!

 

Pachołki drogowe  Pachołki U-23  Pachołki ostrzegawcze

Pachołki drogowe nominalnie pełnią funkcję ostrzegawczego sprzętu drogowego. Sygnuje się je w tym zakresie jako pachołki U-23 z całą serią produktowych podkategorii. Pachołki w branży drogowej stosowane są m.in. do wyznaczania zwężeń jezdni, do oznaczania stref, gdzie prowadzone są roboty drogowe, a także do zabezpieczania świeżo malowanych linii czy wygradzania wzdłuż jezdni powierzchni wyłączonych z ruchu. Niezależnie jednak od skodyfikowanych i wręcz obligatoryjnych pól eksploatacji, pachołki drogowe - znalazły też szerokie zastosowanie w innych branżach, gdzie istotną rolę odgrywają funkcje ostrzegawczo-ochronne. Dzieje się tak np. w budownictwie. Powszechnie stosuje się je przy wszelkiego rodzaju pracach montażowych.

WYŚLIJ ZAPYTANIE OFERTOWE - SPRZEDAJEMY OGRODZENIA TYMCZASOWE BUDOWLANE i PACHOŁKI DROGOWE NIEZALEŻNIE OD E-SKLEPU I Z PRZYJEMNOŚCIĄ ROZDAJEMY RABATY!

PACHOŁEK DROGOWY U-23b - 75 cm - PCV | PACHOŁKI DROGOWE PACHOŁEK DROGOWY U-23b - 75 cm - PCV | PACHOŁKI DROGOWE
Producent: VEBERBAU
Cena: 84,39 zł (netto: 68,61 zł )
szt.
zobacz więcej
PACHOŁEK DROGOWY U-23c - 50 cm - PCV | PACHOŁKI DROGOWE PACHOŁEK DROGOWY U-23c - 50 cm - PCV | PACHOŁKI DROGOWE
Producent: VEBERBAU
Cena: 43,80 zł (netto: 35,61 zł )
szt.
zobacz więcej
PACHOŁEK DROGOWY U-23d - 30 cm - PCV | PACHOŁKI DROGOWE PACHOŁEK DROGOWY U-23d - 30 cm - PCV | PACHOŁKI DROGOWE
Producent: VEBERBAU
Cena: 33,65 zł (netto: 27,36 zł )
szt.
zobacz więcej

Pachołki drogowe U-23  Pachołki ochronne U-23  Pachołek drogowy

Pachołki drogowe ze względu na wysokość możemy podzielić na następujące podgrupy: U-23a (pachołki o wysokości min. 100 cm), U-23b (pachołki o wysokości min. 75 cm), U-23c (pachołki o wysokości min. 50 cm) i najmniejsze - U-23d (pachołki o wysokości min. 30 cm). Do każdej z ww. podgrup można przyporządkować formalne (wyznaczone przez regulatora) zakresy zastosowań. W innych branżach typologia drogowa pachołków ma mniejsze znaczenie. Liczy się przede wszystkim ich funkcjonalność jako sprzętu typu BHP (np. w budownictwie i w branżach pokrewnych). Wszystkie aspekty użytkowania pachołków drogowych odznaczają się prostotą. Dotyczy to m.in. bezproblemowego montażu (bez specjalnego osprzętu i narzędzi), wygodnego transportu (mała waga i małe rozmiary), a także przechowywania (wysoka trwałość, odporność na uszkodzenia, możliwość piętrowania). Jednocześnie przy całej prostocie, pachołki drogowe są niezwykle skuteczne w realizowaniu swoich zadań ochronnych, a przede wszystkim ostrzegawczych. Każdy pachołek drogowy stanowi wyraźny, z daleka widoczny znak, który wzywa do zachowania szczególnej ostrożności. 

Pachołki drogowe - a właściwie pachołki ostrzegawcze - stanowią najbardziej powszechny asortyment o charakterze ochronnym - nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Często są uzupełnieniem takich produktów jak bariery tymczasowe PCV oraz ogrodzenia budowlane.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl