Zobacz promocje na gotowe komplety ogrodzeń budowlanych i daj się zaskoczyć naszym cenom!

 

Panele typu "CP" Ogrodzenie tymczasowe budowlane ze wzmocnionymi narożnikami 

Ogrodzenia tymczasowe budowlane typu "CP" to specjalny wariant ogrodzeń ażurowych. Posiadają one dodatkowe zabezpieczenia narożników. Narożniki przenośnych ogrodzeń ażurowych, gdzie łączą się rury ramowe w wyniku obróbki spawalniczej, to newralgiczne punkty konstrukcji, jeżeli chodzi o stabilność i trwałość paneli. Z tego powodu ogrodzenie budowlane typu "CP" ma zamontowane dedykowane nakładki ochronne z blachy stalowej. Nakładki (ang. "corner plates" - "CP") wydatnie przyczyniają się do wydłużenia okresu pełnowartościowej eksploatacji paneli ażurowych. Ogrodzenia tymczasowe tego typu to wzmocnione produkty o podwyższonej jakości.


Ogrodzenia tymczasowe budowlane "CP" Ogrodzenia przenośne  Płoty budowlane

Ogrodzenie budowlane "CP" to wzmocniona odmiana standardowych paneli z prostokątną ramą. Ich charakterystyczną cechą są cztery ochronne narożnikowe nakładki wykonane z blachy stalowej. Z jednej strony nakładki na ogrodzenia tymczasowe budowlane ograniczają możliwość zniszczenia struktury zgrzein, co w konsekwencji mogłoby doprowadzić do całkowitej utraty połączeń i spójności konstrukcji, z drugiej zwiększają stabilność paneli i sprawiają, że tego typu ogrodzenia przenośne są bardziej żywotne. Wzmocnione ogrodzenia budowlane przeznaczone są do stosowania przy zadaniach długoterminowych lub realizacjach o podwyższonych wymaganiach eksploatacyjnych dla ogrodzeń.

Wymogi związane z bezpieczeństwem decydują o tym, że płoty budowlane jako zewnętrzne ogrodzenia placu budowy - są uzupełniane o pomocnicze ogrodzenia tymczasowe, np. stalowe barierki przenośne oraz bariery PCV (PVC).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl