Nasza oferta


Nie chcemy sprzedawać klientom produktów, których nie potrzebują, a tylko takie, które ułatwią im życie. Dlatego najpierw rozmawiamy i badamy potrzeby, by potem optymalnie dobrać i przedstawić na poziomie oferty cenowej odpowiednie produkty z zakresu zabezpieczeń budowlanych, które skutecznie pozwolą budować bezpieczne środowisko pracy.

Nasza długofalowa strategia zakłada stałą rozbudowę portfolio produktowego o kolejne grupy zabezpieczeń budowlanych, które będą skutecznie pomagać nam realizować cele, których osiągnięcie jest możliwe wyłącznie przy świadomym udziale naszych klientów, którzy z powagą i zrozumieniem podejdą do kwestii bezpieczeństwa w swoim otoczeniu.

Oferta VEBERBAU - tymczasowe zabezpieczenia budowlane

Nasza oferta - zgodnie z rynkowymi tendencjami - udostępniona została w formie sklepu internetowego. To przyjazny i klarowny sposób prezentacji produktów, które tworzą wprawdzie różne grupy asortymentowe, ale mają jeden wspólny mianownik - bezpieczeństwo.  Najważniejsze pakiety produktów VEBERBAU to:

Ogrodzenie budowlane ażurowe - lekkie płoty budowlane

Ażurowe ogrodzenia budowlane są odmianą ogrodzeń tymczasowych z przeziernym wypełnieniem siatkowym. Występują w wielu różnych odmianach, które są szczegółowo opisane w poszczególnych działach naszego sklepu internetowego. Ogrodzenia budowlane ażurowe to tani, a jednocześnie bardzo skuteczny sposób zabezpieczenia placu budowy lub dowolnej przestrzeni roboczej czy strefy użytkowej. Lekkie i łatwe w montażu ogrodzenia budowlane tymczasowe z ażurowym wypełnieniem to chyba najbardziej popularny rodzaj wygrodzeń ochronnych, z którego chętnie korzystają zarówno duże, jak i małe przedsiębiorstwa.

Ogrodzenie budowlane pełne - panele z blachy trapezowej

Ogrodzenia budowlane pełne charakteryzują się wysokimi parametrami ochronnymi. Produkowane są z mocnej stalowej ramy, którą wypełnia się wysokiej jakości blachą trapezową. Ogrodzenia tymczasowe pełne występują w różnych długościach i wysokościach. Do właściwego posadowienia potrzebują dodatkowego osprzętu montażowego. Wszystkie warianty paneli pełnych można znaleźć w dziale naszego sklepu "Ogrodzenia budowlane pełne".

Ochronne barierki tymczasowe ze stali ocynkowanej

Przenośne barierki tymczasowe to niezwykle uniwersalne produkty o bardzo szerokich możliwościach użytkowych. Powszechnie wykorzystuje się je w branży eventowej jako ogrodzenie przeciwtłumowe, ale znajdują też zastosowanie w budownictwie jako uzupełniające ogrodzenie przenośne oraz w branży drogowej, magazynowej, w rolnictwie i w wojskowości... Pełna oferta barier VEBERBAU dostępna jest w dziale "Bariery tymczasowe stalowe (imprezowe)".

Bariery PCV (Barierki ostrzegawcze z tworzywa sztucznego)

Bariery PCV, czyli barierki przenośne z tworzywa sztucznego - w środowisku roboczym pełnią głównie rolę ostrzegawczą, wskazując miejsca potencjalnie niebezpieczne. Posiadają wiele niezaprzeczalnych zalet, które decydują o rosnącym na nie popycie. Szczegółowe zestawienie tego typu barier znajduje się w dziale "Barierki tymczasowe PCV".

Tymczasowe zapory siatkowe

Zapory siatkowe niezależnie od głównego obszaru użytkowego - czyli drogownictwa - są też często wykorzystywane jako uzupełniające ogrodzenia tymczasowe w branży budowlanej, gdzie stosuje się je jako zabezpieczenia ochronne na podobnej zasadzie jak przenośne bariery PCV lub bariery tymczasowe lekkie. Więcej informacji na temat zapór można znaleźć w dziale "Zapory siatkowe".

Ostrzegawcze pachołki drogowe

Pachołki drogowe to najbardziej powszechny asortyment o charakterze ochronnym i ostrzegawczym, który na masową skalę stosuje się nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Pachołki stanowią doskonałe uzupełnienie innych przenośnych zabezpieczeń budowlanych, takich jak barierki tymczasowe PCV czy przenośne ogrodzenia budowlane. Pełne zestawienie pachołków dostępne jest w dziale "Pachołki drogowe".  

Tymczasowe kładki budowlane

Kładki budowlane, czyli zgodnie z nomenklaturą drogową tymczasowe kładki dla pieszych U-28 - należy stosować wszędzie tam, gdzie jest wskazane ze względów bezpieczenstwa stworzenie czasowego przejścia dla pieszych w związku z prowadzonymi robotami drogowymi bądź budowlanymi. Mogą to być np. realizacje związane z budową chodników i pokrewnych ciągów komunikacyjnych, sieci energetycznych, telekomunikacyjnych czy wodociągowych. Pełna lista dostępnych w naszej ofercie kładek znajduje się w sekcji "Kładki dla pieszych". 

Dział Sprzedaży - indywidualne wyceny, doradztwo, produkcja na zlecenie 

Obok sklepu internetowego, świadczymy pełną obsługę handlową przez nasz Dział Sprzedaży. Nasze produkty dostępne są w formie leasingu. Świadczymy również usługi wynajmu ogrodzeń i zabezpieczeń budowlanych. Prowadzimy aktywne i profesjonalne doradztwo produktowe, a także kosztorysujemy zabezpieczenia budowlane na potrzeby przetargów oraz przedrealizacyjnych budżetów. W razie potrzeby - gdy nie ma w standardowej ofercie odpowiednich produktów - wyceniamy i przyjmujemy do realizacji specjalne zlecenia produkcyjne, które są zgodne z obszarem naszej działalności.

Działania handlowe prowadzimy na terenie całej Polski. Obsługujemy także kontrahentów zagranicznych. W dobie Internetu odległość nie ma już takiego znaczenia. Dlatego niezależnie od lokalizacji skontaktuj się z nami i przekonaj, że możemy dostarczyć Ci ogrodzenie tymczasowe budowlane na bardzo konkurencyjnych warunkach.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl