Leasing ogrodzeń


Leasing to alternatywna w stosunku do zakupu oraz wynajmu forma użytkowania określonego asortymentu, która zdobywa coraz większą popularność. Niegdyś kojarzona przede wszystkim z branżą samochodową, obecnie upowszechniła się niemal we wszystkich możliwych gałęziach biznesu, gdzie mamy do czynienia z materialnym produktem o określonych cechach użytkowych. 
 
Dotyczy to także produktów ogrodzeniowych - takich jak ogrodzenia budowlane ażurowe, ogrodzenia budowlane pełne czy barierki tymczasowe - ale także innego sprzętu budowlanego. Nabycie ogrodzenia tymczasowego w formie tradycyjnego zakupu - zwłaszcza przy większych inwestycjach - może stanowić stosunkowo duże obciążenie budżetowe. Chcąc uniknąć takiego jednorazowego wydatku, można sięgnąć po leasing, a zaoszczędzone w ten sposób środki przeznaczyć na inne cele. 
 
Na czym polega leasing?
 
Podmiot finansujący wydzierżawia dany produkt, np. komplet ogrodzeń tymczasowych na określony okres czasu w zamian za z góry ustalone raty opłacane najczęściej w cyklach miesięcznych (raty leasingowe). Okres finansowania może wynieść nawet 60 miesięcy przy wpłacie własnej 0%!
 
Po co angażować swój kapitał, jeśli można skorzystać z leasingu? Czy nie warto tego przeanalizować?
 
Interesuje cię taka forma użytkowania ogrodzeń tymczasowych lub innego sprzętu budowlanego? Skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie konkretną ofertę!
 
 
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl