Zobacz promocje na gotowe komplety ogrodzeń budowlanych i daj się zaskoczyć naszym cenom!

 

Stopy (podstawy do ogrodzeń tymczasowych)

Stopy do ogrodzeń tymczasowych  Podstawy stabilizujące ogrodzenia budowlane

Ogrodzenie budowlane tymczasowe, aby mogło być ustawione w pionowej pozycji - potrzebuje odpowiedniej mocnej przeciwwagi, która jednocześnie byłaby podstawą stabilizującą. Wszystkie te funkcje pełnią w systemie ogrodzeń tymczasowych stopy ogrodzeniowe. Pionizują one zarówno ogrodzenia budowlane ażurowe, jak i ogrodzenia budowlane pełne, a także bramy i furtki tymczasowe. Wykorzystuje się je także do obciążania niektórych elementów montażowych. 


Stopy do ogrodzeń tymczasowych  Podstawy obciążające ogrodzenia budowlane

Podstawy ogrodzeniowe, określane także jako stopy ogrodzeniowe - dzielą się na kilka podgrup, na które składają się stopy betonowe ze zbrojonego betonu (różne wersje wagowe) oraz stopy PCV (wykonane z różnych odmian tworzywa sztucznego). Osobną podgrupę stanowią stopy stalowe, które nie pełnią funkcji obciążającej, a tylko stabilizująco-pionizującą. Ogrodzenia budowlane ażurowe może być stabilizowane za pomocą lżejszych podstaw. Natomiast ogrodzenie budowlane pełne powinno być kompletowane z podstawami betonowymi lub podstawami PCV ciężkimi. 

Zarówno ażurowe płoty budowlane, jak i ogrodzenia przenośne z blachy trapezowej wymagają pionizacji za pomocą podstaw ogrodzeniowych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl