Zobacz promocje na gotowe komplety ogrodzeń budowlanych i daj się zaskoczyć naszym cenom!

 

Zestawy - zapory drogowe stalowe  Zapory siatkowe drogowe - pakiety  Bariery drogowe U-20

Zestawy, na które składają się stalowe zapory siatkowe to specjalne pakiety produktowe. Najważniejsze elementy różnicujące poszczególne zestawy - oprócz ilości zapór w danym zestawie - to blaszane pasy ostrzegawcze wyklejone folią odblaskową (zapory drogowe z jednym i z dwoma pasami ostrzegawczymi) oraz długość zapór (zapory drogowe 2 m i zapory drogowe 2,4 m).


Zapory drogowe siatkowe w zestawach  Zapory tymczasowe  Zapory siatkowa U-20 - zestaw

Zestawy zapór drogowych umożliwiają zakup wybranych pakietów produktowych, które świetnie sprawdzają się w roli przenośnego ogrodzenia ochronnego do tworzenia małych stref roboczych, np. jako zabezpieczenie wykopów i innych prac ziemnych, zwłaszcza tych, które są realizowane w sąsiedztwie jezdni lub chodników. Zapory siatkowe typu U-20 są również często stosowane jako wspomagające ogrodzenie tymczasowe w branży budowlanej. Pełnią podobne funkcje jak bariery przenośne PCV lub bariery tymczasowe lekkie czy niskie ogrodzenie budowlane.  

Zapory drogowe siatkowe pozwalają w prosty sposób eliminować daną przestrzeń z normalnego toku eksploatacji i tworzyć wysokiej jakości przenośne ogrodzenie ochronne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl