Zobacz promocje na gotowe komplety ogrodzeń budowlanych i daj się zaskoczyć naszym cenom!

 

Panele tymczasowe półpełne • Ogrodzenia budowlane półpełne  Ogrodzenia tymczasowe półpełne

Ogrodzenia budowlane półpełne to specjalna odmiana ogrodzeń tymczasowych. Tworzą je panele o specyficznej budowie. Dolna część panelu wypełniona jest blachą trapezową - tak jak ma to miejsce w przypadku typowych ogrodzeń budowlanych pełnych; natomiast górna część - to siatka stalowa w oprawie ramowej. To pośrednia ("lżejsza") forma ogrodzenia ochronnego, które w ramach jednej struktury łączy cechy, którymi charakteryzują się ogrodzenia budowlane ażurowe oraz ogrodzenia budowlane pełne.


Panele przenośne półpełne • Ogrodzenie budowlane pełne  Płoty budowlane

Półpełne ogrodzenia tymczasowe łączą w sobie elementy ogrodzeń pełnych i ażurowych. Mogą stanowić ciekawą alternatywę przy projektach inwestycyjnych, gdzie nie ma twardych kryteriów wskazujących na konieczność zastosowania ogrodzenia budowlanego pełnego - a jednocześnie istnieją uzasadnione wątpliwości, czy ogrodzenie budowlane ażurowe (siatkowe) może spełnić wszystkie oczekiwań związane z zabezpieczeniem budowy lub innego terenu roboczego.

W jednym ciągu można łączyć półpełne ogrodzenia budowlane tymczasowe, ogrodzenia przenośne pełne i płoty budowlane ażurowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl