Zobacz promocje na gotowe komplety ogrodzeń budowlanych i daj się zaskoczyć naszym cenom!

 

Tymczasowe kładki dla pieszych  Kładki dla pieszych U-28 Kładki budowlane

Tymczasowe kładki dla pieszych U-28 (sygnatura drogowa) powinny być stosowane we wszystkich tych miejscach, gdzie niezbędne jest stworzenie czasowego przejścia dla pieszych nad wykopami, roboczymi kanałami i przepustami, nad rowami, szybami oraz innymi zagłębieniami terenu, które zakłócają funkcjonowanie normalnego cyklu komunikacyjnego, a które bez zabezpieczenia stanowiłyby źródło potencjalnego zagrożenia. Kładki budowlane stosuje się jako sprzęt typu BHP zarówno na potrzeby personelu wewnętrznego, np. na placu budowy (ciągi komunikacyjne dla pracowników), jak i do użytku zewnętrznego, tzn. w miejscach, gdzie poruszają się osoby postronne (np. chodniki z przekopami).

WYŚLIJ ZAPYTANIE OFERTOWE - SPRZEDAJEMY OGRODZENIA BUDOWLANE, BARIERY PCV I KŁADKI TYMCZASOWE U-28 NIEZALEŻNIE OD E-SKLEPU I Z PRZYJEMNOŚCIĄ ROZDAJEMY RABATY!

KŁADKA DLA PIESZYCH U-28  - TYP PR 2 m | KŁADKA BUDOWLANA KŁADKA DLA PIESZYCH U-28 - TYP PR 2 m | KŁADKA BUDOWLANA
Producent: VEBERBAU
Cena: 1 931,14 zł (netto: 1 570,03 zł )
szt.
zobacz więcej
KŁADKA DLA PIESZYCH U-28  - TYP PR 3 m | KŁADKA BUDOWLANA KŁADKA DLA PIESZYCH U-28 - TYP PR 3 m | KŁADKA BUDOWLANA
Producent: VEBERBAU
Cena: 3 321,00 zł (netto: 2 700,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Kładki tymczasowe U-28 Kładka dla pieszych U-28 • Kładka budowlana dla pieszych 

Budowlane kładki tymczasowe U-28 wykorzystuje się przy pracach drogowych i budowlanych. To np. realizacje związane z budową chodników, sieci wodociągowych i kanalizacyjnych czy roboty elektroinstalacyjne. Generalnie wszelkie prace o charakterze budowlanym, które mogą być źródłem zagrożenia dla pieszych w związku z ingerencją w strukturę chodników, deptaków i innych ciągów komunikacyjnych - powinny być odpowiednio zabezpieczone przez właściwy sprzęt, czyli przez kładki dla pieszych U-28. Każda tymczasowa kładka budowlana dla pieszych, aby była zgodna z przepisami, musi mieć szerokość minimum 100 cm i długość przynajmniej 150 cm. Przy wykopach i innych roboczych wyrobiskach o większych rozmiarach linie uskokowe można oznaczyć i zabezpieczyć poprzez bariery tymczasowe stalowe, bariery PCV, zapory siatkowe bądź ażurowe ogrodzenia tymczasowe budowlane. 

Kładki dla pieszych U-28 często ze względów bezpieczeństwa oznacza się dodatkowo poprzez ostrzegawcze pachołki drogowe.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl