Zobacz promocje na gotowe komplety ogrodzeń budowlanych i daj się zaskoczyć naszym cenom!

 

Panele wzmocnione (rama z dodatkową rurą)

Panele wzmocnione poprzeczką • Ogrodzenie tymczasowe budowlane z dodatkową rurą 

Ogrodzenia tymczasowe budowlane wzmocnione dodatkową rurą poziomą bądź pionową to odmiana paneli ażurowych. Konstrukcja ramowa tego typu paneli rozbudowana została o rurę stabilizującą, która usztywnia panel, zabezpiecza go przed przeciążeniami i co najważniejsze wydłuża okres jego użytkowania. Ogrodzenia tymczasowe z dodatkową rurą rzadziej ulegają uszkodzeniom, zwłaszcza tym związanym z utratą narożnych połączeń spawalniczych.

PANEL 3H | OGRODZENIE BUDOWLANE AŻUROWE PANEL 3H | OGRODZENIE BUDOWLANE AŻUROWE
Producent: VEBERBAU
Cena: 257,07 zł (netto: 209,00 zł )
szt.
zobacz więcej
PANEL 3V | OGRODZENIE BUDOWLANE AŻUROWE PANEL 3V | OGRODZENIE BUDOWLANE AŻUROWE
Producent: VEBERBAU
Cena: 252,19 zł (netto: 205,03 zł )
szt.
zobacz więcej

Ogrodzenia tymczasowe budowlane • Ogrodzenia przenośne • Ogrodzenie tymczasowe wzmocnione  

Ogrodzenia tymczasowe budowlane z rurowymi wzmocnieniami powinny być wybierane w sytuacjach, gdy konieczne jest długoterminowe zabezpieczenie placu budowy lub przy przedsięwzięciach inwestycyjnych o podwyższonych wymaganiach eksploatacyjnych (np. niestandardowa częstotliwość montażu i demontażu ogrodzeń tymczasowych czy ich częsta relokacja). Wynika to z tego, że panele z dodatkową rurą cechuje dłuższa żywotność. Ogrodzenia tymczasowe ze wzmocnieniami rurowymi mają sztywniejszą konstrukcję, są bardziej stabilne, łatwiej tworzy się z nich równe i estetyczne linie wygrodzeń. Doskonale sprawdzają się także jako ogrodzenia, na których mocuje się plandeki ochronne bądź banery reklamowe.

Ogrodzenie tymczasowe budowlane w formie ażurowych paneli przenośnych (niezależnie od wersji) to najprostszy sposób profesjonalnego zabezpieczenia terenu budowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl