Zobacz promocje na gotowe komplety ogrodzeń budowlanych i daj się zaskoczyć naszym cenom!

 

Bramy tymczasowe pełne • Brama tymczasowa pełna • Bramy - ogrodzenia tymczasowe pełne

Pełne bramy tymczasowe, podobnie jak tymczasowe panele pełne, zbudowane są z solidnej i trwałej ramy, którą wypełnia się na etapie produkcji mocną blachą trapezową. Ogrodzenia tymczasowe pełne wyposażone w dwuskrzydłową bramę mobilną, tworzą wysokiej jakości wygrodzenie ochronne, które jednocześnie w każdym momencie umożliwia komfortowy wjazd na plac budowy.


Bramy tymczasowe - ogrodzenie budowlane • Bramy - ogrodzenia przenośne • Bramy mobilne pełne

Bramy tymczasowe (bramy mobilne) z wypełnieniem z blachy trapezowej bez żadnych ograniczeń można łączyć w jednym ciągu z panelami ażurowymi. Do montażu bram tymczasowych wykorzystuje się dedykowany osprzęt montażowy. Ogrodzenie budowlane pełne, które jest stosowane do zabezpieczania danego obszaru, powinno być - m.in. ze względów bezpieczeństwa - wyposażone przynajmniej w jedną bramę przenośną. Dzięki temu ogrodzenia budowlane w sytuacji wystąpienia zdarzenia kryzysowego, nie muszą być doraźnie demontowane, by umożliwić wjazd na budowę.

Ogrodzenia budowlane, bramy mobilne, furtki tymczasowe i akcesoria tworzą spójny komplementarny system do zabezpieczania stref roboczych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl