Zobacz promocje na gotowe komplety ogrodzeń budowlanych i daj się zaskoczyć naszym cenom!

 

Tablice budowlane informacyjne • Tablice informacyjne budowlane 

Każda budowa - niezależnie od innych znaków budowlanych - aby spełniać rygory informacyjne, które wynikają z przepisów prawa, musi być wyposażona w tablicę informacyjną. Budowlane tablice informacyjne stanowią formalny nośniki informacji, których zakres precyzyjnie reguluje Prawo budowlane. Treść tablic budowlanych stanowią między innymi takie informacje jak: rodzaj robót budowlanych i miejsce ich prowadzenia, data oraz numer decyzji o pozwoleniu na budowę, nazwa organu wydającego decyzję o pozwoleniu na budowę (lub rozpatrującego zgłoszenie), nazwa i numer telefonu właściwego organu nadzoru budowlanego, imię i nazwisko (lub nazwę) i numer telefonu inwestora oraz kierownika budowy.

TABLICA BUDOWLANA INFORMACYJNA 70 x 45 CM TABLICA BUDOWLANA INFORMACYJNA 70 x 45 CM
Producent: VEBERBAU
Cena: 20,84 zł (netto: 16,94 zł )
TABLICA BUDOWLANA INFORMACYJNA 90 x 70 CM TABLICA BUDOWLANA INFORMACYJNA 90 x 70 CM
Producent: VEBERBAU
Cena: 27,53 zł (netto: 22,38 zł )

Tablica budowlana informacyjna • Tablica informacyjna budowlana 

Każda tablica informacyjna powinna być zamontowana w widocznym miejscu - na zewnątrz placu budowy lub na jego terenie, ale wówczas musi być wyraźnie widoczna także z zewnątrz, np. dla osób postronnych. Tablica budowlane informacyjna - aby odpowiadała regulacjom prawnym - musi mieć kształt prostokąta. Powinna mieć trwałą sztywną powierzchnią w żółtym kolorze, a widniejące na niej litery i cyfry - czytelne przez cały okres trwania inwestycji - powinny mieć wysokość przynajmniej 4 cm.

Tablice informacyjne oraz inne ostrzegawcze znaki budowlane (podobnie jak ogrodzenia przenośne), to produkty bezpieczeństwa, które montuje się już na etapie organizacji placu budowy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl