Zobacz promocje na gotowe komplety ogrodzeń budowlanych i daj się zaskoczyć naszym cenom!

 

Zestawy - ogrodzenia budowlane ażurowe

Zestawy - ogrodzenia budowlane ażurowe  Ogrodzenia tymczasowe ażurowe - komplety 

Ogrodzenia budowlane ażurowe w zestawach to pogrupowane wygrodzenia ochronne z akcesoriami, które pozwalają zabezpieczyć plac budowy lub inną określoną przestrzeń, na której prowadzone będą prace, mogące stanowić źródło zagrożenia dla osób trzecich. Zestawy ogrodzeń ażurowych składają się w wersji podstawowej z następujących elementów: panele tymczasowe ażurowe (siatkowe), stopy betonowe oraz stalowe złączki. Zawsze dany zestaw można wyposażyć w dowolny osprzęt lub wzbogacić o dodatkowe elementy. W takim wypadku zachęcamy do kontaktu z VEBERBAU. Nasi doradcy chętnie służą pomocą. 


Płoty budowlane ażurowe w zestawach  Ogrodzenie tymczasowe - komplety  Ogrodzenia przenośne 

Ażurowe płoty budowlane w zestawach posiadają wszystkie niezbędne elementy do ustawienia ogrodzenia ochronnego. Ogrodzenie tymczasowe w kompletach występuje w różnych wersjach rozmiarowych - od małych zestawów, które pozwalają zbudować kilkudziesięciometrowy odcinek ogrodzenia, po duże - umożliwiające stworzenie zabezpieczenia o długości kilkuset metrów. Ogrodzenia przenośne ażurowe obok zasadniczego celu, jakim jest zabezpieczenie placu budowy lub innego terenu prowadzenia robót - można też wykorzystać do wygradzania dowolnej przestrzeni użytkowej, jak strefa magazynowa z określonym asortymentem, zewnętrzny plac towarowy lub maszynowy, tymczasowe składowisko, ale również obszary wyłączone z eksploatacji na halach produkcyjnych.

Plac budowy pozbawiony ogrodzenia docelowego, należy zabezpieczyć poprzez przenośne ogrodzenie tymczasowe, które można dodatkowo uzupełnić o ostrzegawcze bariery PCV i pachołki drogowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl