Zobacz promocje na gotowe komplety ogrodzeń budowlanych i daj się zaskoczyć naszym cenom!

 

Zapory drogowe siatkowe w zestawach  Zapory siatkowe U-20 - zestaw 

Zapory drogowe siatkowe doskonale nadają się do zabezpieczania wykopów i innych prac ziemnych w sąsiedztwie jezdni lub na chodnikach, a także pokrewnych prac typu interwencyjnego, które wykonywane są przez służby serwisowe. Drogowe zapory siatkowe to także podstawowy sprzęt ekip obsługujących awarie wodociągów i kanalizacji. W prosty sposób można za ich pomocą tworzyć zamknięte strefy robocze i eliminować daną przestrzeń z normalnego toku eksploatacji (np. część chodnika lub parkingu).


Zestawy - zapory drogowe stalowe  Zapory siatkowe drogowe - pakiety  Bariery drogowe U-20

Zestawy, na które składają się stalowe zapory siatkowe to specjalnie utworzone pakiety produktowe. Najważniejsze elementy różnicujące - oprócz ilości zapór w danym zestawie - to blaszane pasy ostrzegawcze wyklejone folią odblaskową (folia ostrzegawcza pierwszej lub drugiej generacji). Dostępne są tymczasowe zapory siatkowe z jednym górnym pasem oraz zapory z dwoma pasami (górnym i dolnym). Przenośne zapory drogowe posiadają wiele niekwestionowanych zalet. Są lekkie, a jednocześnie po połączeniu tworzą ogrodzenie tymczasowe o bardzo wysokich parametrach zaporowych.

Zapory drogowe siatkowe - podobnie jak ogrodzenia budowlane - nie są wygrodzeniami samoistnymi. Do ich ustawienia potrzebne są podstawy obciążające, które stabilizują zapory i utrzymują je w pionowej pozycji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl