Zobacz promocje na gotowe komplety ogrodzeń budowlanych i daj się zaskoczyć naszym cenom!

 

Zapory drogowe siatkowe  Tymczasowe zapory drogowe  Zapory siatkowe U-20

Zapory drogowe siatkowe U-20 należą do rodziny tymczasowych zabezpieczeń drogowych. Powszechnie stosuje się je jako ochronne ogrodzenie ostrzegawcze przy robotach związanych z budową i remontem dróg. Doskonale nadają się do zabezpieczania wykopów i innych prac ziemnych w sąsiedztwie jezdni lub na chodnikach, a także pokrewnych prac typu interwencyjnego, które wykonywane są przez służby serwisowe. Drogowe zapory siatkowe to także podstawowy sprzęt ekip obsługujących awarie wodociągów i kanalizacji. W prosty sposób można za ich pomocą tworzyć zamknięte strefy robocze i eliminować daną przestrzeń z normalnego toku eksploatacji (np. część chodnika lub parkingu).

WYŚLIJ ZAPYTANIE OFERTOWE - SPRZEDAJEMY OGRODZENIA PRZENOŚNE i DROGOWE ZAPORY SIATKOWE NIEZALEŻNIE OD E-SKLEPU I Z PRZYJEMNOŚCIĄ ROZDAJEMY RABATY!

ZAPORA DROGOWA SIATKOWA 2 M Z JEDNYM PASEM | OGRODZENIA TYMCZASOWE ZAPORA DROGOWA SIATKOWA 2 M Z JEDNYM PASEM | OGRODZENIA TYMCZASOWE
Producent: VEBERBAU
Cena: 399,75 zł (netto: 325,00 zł )
szt.
zobacz więcej
ZAPORA DROGOWA SIATKOWA 2 M Z DWOMA PASAMI | OGRODZENIA TYMCZASOWE ZAPORA DROGOWA SIATKOWA 2 M Z DWOMA PASAMI | OGRODZENIA TYMCZASOWE
Producent: VEBERBAU
Cena: 487,08 zł (netto: 396,00 zł )
szt.
zobacz więcej

Zapory siatkowe drogowe  Zapory drogowe tymczasowe  Zapora siatkowa U-20

Niezależnie od zasadniczego środowiska użytkowego, tj. drogownictwa - zapory siatkowe typu U-20 są również chętnie wykorzystywane jako wspomagające ogrodzenie tymczasowe w branży stricte budowlanej. Pełnią one podobne funkcje jak bariery przenośne PCV lub bariery tymczasowe lekkie czy niskie ogrodzenie budowlane. Sygnalizują i wyznaczają strefy zamknięte oraz miejsca potencjalnie niebezpieczne, gdzie trzeba zachować wzmożoną ostrożność lub takie, w których prowadzone są prace wymagające ogrodzenia ochronnego i ostrzegawczego.

Podobnie jak ogrodzenia budowlane, zapory siatkowe drogowe nie są wygrodzeniami samoistnymi. Do ich ustawienia potrzebne są podstawy obciążające, które stabilizują zapory i utrzymują je w pionowej pozycji. Do właściwego montażu zapór siatkowych najlepiej wykorzystać stopy PCV do znaków drogowych lub inne podobne podstawy, których otwory montażowe pozwalają na odpowiednie umieszczenie w nich zakończeń rurowych zapór. Zapory drogowe siatkowe U-20 występują w różnych wariantach. Najważniejsze elementy różnicujące to blaszane pasy ostrzegawcze o wysokości 25 cm wyklejone folią odblaskową (folia ostrzegawcza pierwszej lub drugiej generacji). Dostępne są tymczasowe zapory siatkowe z jednym górnym pasem oraz zapory z dwoma pasami (górnym i dolnym).

Każda drogowa zapora siatkowa U-20 wpływa na poziom bezpieczeństwa. Zawsze roboty drogowe i budowlane należy zabezpieczać poprzez odpowiednie ochronne ogrodzenia tymczasowe, takie jak bariery PCV, barierki przenośne czy płoty budowlane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl