Wyślij zapytanie w ciągu:

15

[25.12]

a ofertę z extra rabatem wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie przygotowujemy ofert. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny.

Dziś już nie zdążymy wysłać Ci oferty. Zostanie wysłana jutro. W sprawach pilnych zadzwoń, wyślij maila lub złóż zamówienie w Sklepie.

Pachołek drogowy u-23b - 75 cm - pcv z gumową podstawą | pachołki drogowe

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 79,95 zł 79.95
Cena netto: 65,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: VEBERBAU
Kod produktu: PD-0022
Pin It

Opis produktu

Zabezpieczenia tymczasowe: pachołek drogowy U-23b - 75 cm - PCV z gumową podstawą | Pachołki drogowe

Pachołek drogowy U-23b - 75 cm - PCV z gumową podstawą - to powszechnie stosowany w różnych branżach, praktyczny element ostrzegawczy. Pachołki tego typu posiadają trzon z PCV wyklejony dwoma pasami folii odblaskowej oraz niemalowaną obciążającą podstawę gumową. Dzięki temu - po ustawieniu - odznaczają się one dużą stabilnością. Wysokość pachołka - 75 cm. 

Pachołki ostrzegawcze w branży drogowej używane są m.in. do wyznaczania zwężeń jezdni, do oznaczania stref, gdzie prowadzone są roboty drogowe, a także do zabezpieczania świeżo malowanych linii czy wygradzania wzdłuż jezdni powierzchni wyłączonych z ruchu. Niezależnie jednak od skodyfikowanych i wręcz obligatoryjnych pól eksploatacji, pachołki drogowe - znalazły też szerokie zastosowanie w innych branżach, gdzie istotną rolę odgrywają funkcje ostrzegawczo-ochronne. Dzieje się tak np. w budownictwie. 

Wszystkie aspekty użytkowania pachołków drogowych odznaczają się prostotą. Dotyczy to m.in. bezproblemowego montażu (bez specjalnego osprzętu i narzędzi), wygodnego transportu (mała waga i małe rozmiary), a także przechowywania (wysoka trwałość, odporność na uszkodzenia, możliwość piętrowania). Jednocześnie przy całej prostocie, pachołki drogowe są niezwykle skuteczne w realizowaniu swoich zadań ostrzegawczych. Każdy pachołek drogowy stanowi wyraźny, z daleka widoczny znak, który wzywa do zachowania szczególnej ostrożności. 

Pachołek spełnia wymogi BSEN13442.

Dane techniczne - sprzęt ostrzegawczy - pachołki drogowe - pachołek drogowy U-23b - 75 cm - PCV z gumową podstawą

  • wysokość: 750 mm;
  • podstawa: guma recyklingowa, kolor czarny, 450 x 450 mm;
  • trzon: elastyczne tworzywo sztuczne;
  • pasy ostrzegawcze - 2 sztuki, kolor biały, folia odblaskowa;
  • waga: 4,6 kg.

Pachołki drogowe ze względu na wysokość możemy podzielić na następujące podgrupy: U-23a (pachołki o wysokości min. 100 cm), U-23b (pachołki o wysokości min. 75 cm), U-23c (pachołki o wysokości min. 50 cm) i najmniejsze - U-23d (pachołki o wysokości min. 30 cm). Do każdej z ww. podgrup można przyporządkować formalne (wyznaczone przez regulatora) zakresy zastosowań. W innych branżach typologia drogowa pachołków ma mniejsze znaczenie. Liczy się przede wszystkim ich funkcjonalność jako sprzętu typu BHP (np. w budownictwie i w branżach pokrewnych). 


  SZYBKA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Nasze pachołki drogowe, ogrodzenia tymczasowe budowlane, lekkie bariery tymczasowe, bariery przenośne PCV, zapory drogowe siatkowe i  kładki dla pieszych dostarczamy szybko i bezpiecznie na terenie całej Polski

Odległość nie ma dla nas znaczenia! Niezależnie od swojej lokalizacji skontaktuj się z nami i przekonaj, że możemy dostarczyć Ci ogrodzenie tymczasowe budowlane na atrakcyjnych warunkach.


  BEZPOŚREDNIA OBSŁUGA HANDLOWA - DORADZTWO I INDYWIDUALNE WYCENY

Pamiętaj, że VEBERBAU to nie tylko sklep internetowy. Prowadzimy pełną obsługę handlową i doradczą. W każdym momencie można do nas zadzwonić bądź wysłać zapytanie ofertowe i otrzymać indywidualną ofertę cenową na produkty sklepowe. 

Place magazynowe z fizycznie dostępnym towarem oraz szeroka sieć dystrybucji sprawiają, że ograniczenia, na jakie można trafić w typowych sklepach internetowych nas nie dotyczą.

POROZMAWIAJ Z NAMI - JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI: 

+48 794 998 823 | biuro@veberbau.pl

MYŚLIMY O TWOICH POTRZEBACH, A NIE O SWOICH KORZYŚCIACH!

 

  

 

 

Cechy produktu VEBERBAU

Stan techniczny produktu: produkt NOWY
Produkt objęty gwarancją: TAK
Kod CPV: 34928450-7
Materiał: tworzywo sztuczne
Grupa produktowa: Uzupełniający asortyment ostrzegawczy
Dostępność produktu: stałe wysokie stany magazynowe w ilościach hurtowych

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl