Wyślij zapytanie w ciągu:

15

[25.12]

a ofertę z extra rabatem wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie przygotowujemy ofert. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny.

Dziś już nie zdążymy wysłać Ci oferty. Zostanie wysłana jutro. W sprawach pilnych zadzwoń, wyślij maila lub złóż zamówienie w Sklepie.

Złączka hd (wzmocniona) | akcesoria - ogrodzenia tymczasowe

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 19,06 zł 19.06
Cena netto: 15,50 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: VEBERBAU
Kod produktu: OB-0029
Pin It

Opis produktu

Akcesoria - ogrodzenia budowlane tymczasowe: złączka HD (wzmocniona) | Klamra HD | Obejma HD

Złączka HD (wzmocniona) - to wysokiej jakości klamra montażowa, która służy do łączenia przenośnych paneli tymczasowych. To właśnie dzięki złączkom poszczególne panele po montażu tworzą spójne jednolite ogrodzenie budowlane. Złączki wykorzystuje się również do łączenia paneli ogrodzeniowych z bramami i furtkami tymczasowymi. Dodatkowo używa się ich do montowania innego asortymentu pomocniczego, który ma wpływ na właściwe posadowienie ogrodzenia placu budowy.

Złączki HD powinny być stosowane w przypadku występowania podwyższonych wymagań ochronnych oraz tam, gdzie mamy do czynienia z trudnymi warunkami eksploatacyjnymi i gdzie bardzo ważne jest zachowanie nienaruszalności ciągu ogrodzeniowego.

Złączki montażowe (inaczej obejmy montażowe lub klamry) to cała grupa produktów. Występują w różnych wariantach. Można dzięki temu odpowiednio je dopasować do wybranych paneli ażurowych lub pełnych, do dodatkowego osprzętu, ale także do specyfiki danego projektu, do wymagań związanych z bezpieczeństwem czy warunków otoczenia. 

OFERUJEMY STAŁĄ DOSTĘPNOŚĆ ZŁĄCZEK NA POZIOMIE HURTOWYM!

Dostępny w ofercie marki VEBERBAU systemowy osprzęt montażowy - czyli taki, który jest specjalnie zaprojektowany na potrzeby danego produktu - decyduje o trwałości zamontowanego ogrodzenia placu budowy oraz o jego spójności. Tylko z zastosowaniem odpowiednich akcesoriów montażowych panele tymczasowe mogą tworzyć bezpieczne ogrodzenie budowlane, które w optymalny sposób będzie pełnić swoje funkcje ochronne nawet w trudnych warunkach eksploatacyjnych.

Akcesoria montażowe są często bagatelizowane przy konfigurowaniu elementów składowych ogrodzenia budowlanego. Często właśnie na poziomie akcesoriów dokonuje się niebezpiecznych oszczędności, które potem mogą skutkować negatywnymi konsekwencjami. Ogrodzenia budowlane przenośne powinny być zawsze montowane zgodnie z prawidłami sztuki budowlanej oraz wymogami bezpieczeństwa i higieny pracy. To mogą zagwarantować tylko właściwe systemowe akcesoria.


  SZYBKA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Nasze ogrodzenia tymczasowe budowlane, lekkie barierki tymczasowe, bariery PCV, zapory siatkowe i pachołki drogowe dostarczamy szybko i bezpiecznie na terenie całej Polski. 

Odległość nie ma dla nas znaczenia! Niezależnie od swojej lokalizacji skontaktuj się z nami i przekonaj, że możemy dostarczyć Ci ogrodzenie tymczasowe budowlane na atrakcyjnych warunkach.


  BEZPOŚREDNIA OBSŁUGA HANDLOWA - DORADZTWO I INDYWIDUALNE WYCENY

Pamiętaj, że VEBERBAU to nie tylko sklep internetowy. Prowadzimy pełną obsługę handlową i doradczą. W każdym momencie można do nas zadzwonić bądź wysłać zapytanie ofertowe i otrzymać indywidualną ofertę cenową na produkty sklepowe. 

Place magazynowe z fizycznie dostępnym towarem oraz szeroka sieć dystrybucji sprawiają, że ograniczenia, na jakie można trafić w typowych sklepach internetowych nas nie dotyczą.

POROZMAWIAJ Z NAMI - JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI: 

+48 794 998 823 | biuro@veberbau.pl

MYŚLIMY O TWOICH POTRZEBACH, A NIE O SWOICH KORZYŚCIACH!

 

Cechy produktu VEBERBAU

Stan techniczny produktu: produkt NOWY
Produkt objęty gwarancją: TAK
Grupa produktowa: akcesoria montażowe ogrodzeń tymczasowych
Zakres użytkowy: asortyment pomocniczy do montażu i użytkowania ogrodzeń tymczasowych
Zgodność montażowa: możliwość łączenia z panelami różnych dostawców

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl