Wyślij zapytanie w ciągu:

15

[25.12]

a ofertę z extra rabatem wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie przygotowujemy ofert. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny.

Dziś już nie zdążymy wysłać Ci oferty. Zostanie wysłana jutro. W sprawach pilnych zadzwoń, wyślij maila lub złóż zamówienie w Sklepie.

Panel anticlimb plus | panel z gęstym oczkiem | ogrodzenia budowlane ażurowe

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 374,75 zł 374.75
Cena netto: 304,67 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: VEBERBAU
Kod produktu: OB-0011
Pin It

Opis produktu

Ogrodzenie budowlane tymczasowe: Panel Anticlimb Plus | Panel ażurowy z gęstą siatką

Panel Anticlimb Plus - to tymczasowy panel ogrodzeniowy, który jest wypełniony siatką z gęstym oczkiem. Panele Anticlimb Plus - przy wykorzystaniu akcesoriów montażowych - umożliwiają tworzenie profesjonalnego ogrodzenia placu budowy. Mogą być też stosowane jako ogrodzenia przenośne dowolnej strefy roboczej bądź innej przestrzeni magazynowej lub użytkowej.

Panel Anticlimb Plus należy do grupy ogrodzeń budowlanych marki VEBERBAU o podwyższonej jakości. Panele tego typu są zbudowane z mocnej prostokątnej rurowej ramy, która jest wypełniona stalową siatką z gęstym oczkiem. Siatka ma tu mniejsze oczka (rozmiar 262 x 43 mm) niż ma to miejsce w panelach standardowych, co bardzo mocno wpływa na stabilność panelu oraz jego trwałość.

Wypełnienie siatkowe "anticlimb" uniemożliwia wspinanie się na panele (ang. "climb" - "wspinać się"). Oczka są zbyt gęste, by mogły stać się dobrym punktem podparcia. Ogrodzenia tymczasowe "anticlimb" są więc trudniejsze do sforsowania przez osoby nieuprawnione i tym samym doskonale nadają się do zabezpieczania budów oraz innych stref roboczych, gdzie wskazane jest zachowanie podwyższonych środków bezpieczeństwa i gdzie ważne są funkcje ochronne ogrodzenia.

Dane techniczne - ogrodzenie tymczasowe budowlane - panel z gęstym oczkiem - Anticlimb Plus

  • wymiary: 3452 x 2025 mm;
  • rodzaj wypełnienia: ażurowe (siatkowe) z gęstym oczkiem;
  • drut konstrukcyjny siatki: 3,2 x 2,2 mm;
  • oczka siatki: 262 x 43 mm;
  • konstrukcja ramy: rura stalowa Ø 40 x Ø 30 mm;
  • kształt ramy: prostokątna;
  • waga: 15,4 kg.

Panele tymczasowe pozwalają tworzyć właściwe i bezpieczne ogrodzenie budowlane tylko z zastosowaniem odpowiednich akcesoriów montażowych, które w szerokim wyborze są dostępne w ofercie marki VEBERBAU. To właśnie akcesoria montażowe i dodatkowy osprzęt decydują o stabilności i trwałości danego ogrodzenia placu budowy.

Różne modele paneli ażurowych można bez problemu łączyć z sobą w ramach jednej linii ogrodzenia. Dodatkowo - w razie konieczności - ogrodzenia budowlane ażurowe mogą być montowane w tym samym ciągu ogrodzeniowym z panelami pełnymi z blachy trapezowej oraz z furtkami i bramami tymczasowymi. 


  SZYBKA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Nasze ogrodzenia tymczasowe budowlane, lekkie barierki tymczasowe, bariery PCV, zapory siatkowe i pachołki drogowe dostarczamy szybko i bezpiecznie na terenie całej Polski. 

Odległość nie ma dla nas znaczenia! Niezależnie od swojej lokalizacji skontaktuj się z nami i przekonaj, że możemy dostarczyć Ci ogrodzenie tymczasowe budowlane na atrakcyjnych warunkach.


  BEZPOŚREDNIA OBSŁUGA HANDLOWA - DORADZTWO I INDYWIDUALNE WYCENY

Pamiętaj, że VEBERBAU to nie tylko sklep internetowy. Prowadzimy pełną obsługę handlową i doradczą. W każdym momencie można do nas zadzwonić bądź wysłać zapytanie ofertowe i otrzymać indywidualną ofertę cenową na produkty sklepowe. 

Place magazynowe z fizycznie dostępnym towarem oraz szeroka sieć dystrybucji sprawiają, że ograniczenia, na jakie można trafić w typowych sklepach internetowych nas nie dotyczą.

POROZMAWIAJ Z NAMI - JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI: 

+48 794 998 823 | biuro@veberbau.pl

MYŚLIMY O TWOICH POTRZEBACH, A NIE O SWOICH KORZYŚCIACH!

Cechy produktu VEBERBAU

Stan techniczny produktu: produkt NOWY
Produkt objęty gwarancją: TAK
Materiał konstrukcyjny: stal ocynkowana
Grupa produktowa: ogrodzenie budowlane ażurowe
Dokumenty normatywne: deklaracja zgodności z PN/EN
Kod CPV: 44231000-8
Zgodność montażowa: wysoka kompatybilność - możliwość łączenia z panelami oraz akcesoriami różnych dostawców
Zakres użytkowy: uniwersalne ogrodzenie tymczasowe, ogrodzenie placu budowy, ogrodzenie magazynowe, stref roboczych i imprez masowych

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl