Zobacz promocje na gotowe komplety ogrodzeń budowlanych i daj się zaskoczyć naszym cenom!

 

Pachołki drogowe U-23a - wysokość 100 cm

Pachołki drogowe U-23a  Pachołki drogowe 100 cm  Pachołek drogowy U-23a

Pachołki drogowe U-23a - zgodnie z formalnymi wymogami dla branży drogowej - mają wysokość 100 cm. Są zbudowane z mocnego trzonu z PCV, który jest zintegrowany z gumową podstawą obciążającą w kolorze czarnym. Trzon jest wyklejony wysokiej jakości pasami z folii odblaskowej. Pachołki U-23a odznaczają się dużą stabilnością. Można je stosować na autostradach i drogach ekspresowych. 

PACHOŁEK DROGOWY U-23a - 100 cm - PCV Z GUMOWĄ PODSTAWĄ | PACHOŁKI DROGOWE

PACHOŁEK DROGOWY U-23a - 100 cm - PCV Z GUMOWĄ PODSTAWĄ | PACHOŁKI DROGOWE
PACHOŁEK DROGOWY U-23a - 100 cm - PCV Z GUMOWĄ PODSTAWĄ | PACHOŁKI DROGOWE

Pachołek drogowy U-23a - 100 cm - PCV z gumową podstawą - praktyczny element ostrzegawczy. Posiada 2 pasy z folii odblaskowej. Wysokość pachołka - 100 cm. Można go stosować na autostradach i drogach ekspresowych. 

Dostępność: duża ilość

Cena: 88,44 zł (netto: 71,90 zł )
szt.

Pachołek drogowy U-23a  Pachołki PCV  Pachołek drogowy

Pachołki drogowe - podobnie jak bariery tymczasowe PCV - pełnią przede wszystkim funkcje ostrzegawcze. Widoczne z dużej odległości z wyprzedzeniem informują o możliwości wystąpienia zagrożenia, a tym samym wzywają do zachowania ostrożności.   

Pachołki drogowe to uniwersalny asortyment ostrzegawczy, który jest stosowany na całym świecie. Często towarzyszy takim produktom jak barierki przenośne PCV oraz ogrodzenia budowlane tymczasowe.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl