Wyślij zapytanie w ciągu:

15

[25.12]

a ofertę z extra rabatem wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie przygotowujemy ofert. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny.

Dziś już nie zdążymy wysłać Ci oferty. Zostanie wysłana jutro. W sprawach pilnych zadzwoń, wyślij maila lub złóż zamówienie w Sklepie.

Barierka tymczasowa 2,5 m - typ mesh | ogrodzenie tymczasowe

Dostępność: brak towaru
Cena: 220,17 zł 220.17
Cena netto: 179,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: VEBERBAU
Kod produktu: V60_20210319152119
Pin It

Opis produktu

Ogrodzenia tymczasowe: Barierka tymczasowa 2,5 m - typ mesh | Barierki budowlane 2,5 m | Bariery przenośne 2,5 m

Barierka tymczasowa 2,5 m - typ "mesh" wykonana jest z ocynkowanych rur stalowych. Wyróżnikiem tej barierki jest jej wypełnienie, które tu stanowi zgrzewana siatka stalowa, a nie rurowe pionowe szczeblinki. Barierka posiada mocne nóżki i specjalne uchwyty, które pozwalają budować z pojedynczych modułów stabilne ciągi wygrodzeniowe. Jednak ze względu na swoją budowę, nie jest wykorzystywana jako typowa bariera imprezowa. Raczej stosuje się ją jako uzupełniające ogrodzenie tymczasowe.

Barierki tymczasowe typu "mesh" doskonale sprawdzają się przy różnego rodzaju mniejszych pracach montażowych, a także przy wyznaczaniu miejsc czasowo wyłączonych z normalnego cyklu użytkowego, np. ze względu na remont, prace serwisowe czy usterki. Barierki ochronne typu "mesh" umożliwiają tworzenie wewnętrznego ogrodzenia strefowego w magazynach i halach produkcyjnych. Pozwalają budować bezpieczne korytarze komunikacyjne, za pomocą których można odpowiednio kierunkować ruch pieszych.

Bariery przenośne (w tym i barierki tymczasowe typu "mesh") bardzo łatwo się montuje. Do ich montażu nie jest potrzebny dodatkowy osprzęt. Po prostu łączy się je w odpowiedniej długości ciągi wygrodzeniowe - barierka po barierce - metodą "hak - uszko". Barierki tymczasowe lekkie pozwalają też tworzyć linie ogrodzeniowe dowolnie "łamane". Dzięki temu w prosty sposób buduje się z nich zamknięte bloki ogrodzeniowe czy specjalne strefy o ograniczonym dostępie.  

Dane techniczne - ogrodzenia tymczasowe - ochronne barierki tymczasowe - barierka tymczasowa 2,5 m - typ mesh

  • wymiary: 2518 x 1100 x 495 mm;
  • rodzaj wypełnienia: ażurowe (siatka stalowa);
  • konstrukcja ramy: rura stalowa Ø 38 mm;
  • typ ramy: prosta (rama prostopadle łączy się z dolną poprzeczką);
  • waga: 8,3 kg.

Barierki tymczasowe VEBERBAU, których wysokość oscyluje wokół poziomu 100-120 cm, nie mogą być montowane w roli zewnętrznego ogrodzenia placu budowy. Ta funkcja jest zarezerwowana tylko dla standardowych paneli tymczasowych, które pozwalają tworzyć ogrodzenie budowlane o parametrach technicznych zgodnych z obowiązującymi przepisami.


  SZYBKA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Nasze ogrodzenie tymczasowe budowlane, lekkie bariery tymczasowe, bariery PCV, zapory siatkowe i pachołki drogowe dostarczamy szybko i bezpiecznie na terenie całej Polski. 

Odległość nie ma dla nas znaczenia! Niezależnie od swojej lokalizacji skontaktuj się z nami i przekonaj, że możemy dostarczyć Ci ogrodzenie tymczasowe budowlane na atrakcyjnych warunkach.


  BEZPOŚREDNIA OBSŁUGA HANDLOWA - DORADZTWO I INDYWIDUALNE WYCENY

Pamiętaj, że VEBERBAU to nie tylko sklep internetowy. Prowadzimy pełną obsługę handlową i doradczą. W każdym momencie można do nas zadzwonić bądź wysłać zapytanie ofertowe i otrzymać indywidualną ofertę cenową na produkty sklepowe. 

Place magazynowe z fizycznie dostępnym towarem oraz szeroka sieć dystrybucji sprawiają, że ograniczenia, na jakie można trafić w typowych sklepach internetowych nas nie dotyczą.

POROZMAWIAJ Z NAMI - JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI: 

+48 794 998 823 | biuro@veberbau.pl

MYŚLIMY O TWOICH POTRZEBACH, A NIE O SWOICH KORZYŚCIACH!

 

Cechy produktu VEBERBAU

Stan techniczny produktu: produkt NOWY
Produkt objęty gwarancją: TAK
Materiał konstrukcyjny: stal ocynkowana
Grupa produktowa: ochronne bariery tymczasowe
Dokumenty normatywne: deklaracja zgodności z PN/EN
Kody CPV: 34928300-1, 34928310-4, 44231000-8
Zakres użytkowy: barierki tymczasowe do zabezpieczania imprez masowych, ochronne ogrodzenie tymczasowe o wielorakim zastosowaniu

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl