Wyślij zapytanie w ciągu:

15

[25.12]

a ofertę z extra rabatem wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie przygotowujemy ofert. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny.

Dziś już nie zdążymy wysłać Ci oferty. Zostanie wysłana jutro. W sprawach pilnych zadzwoń, wyślij maila lub złóż zamówienie w Sklepie.

Barierka tymczasowa z pasem ostrzegawczym 2,5 m | ogrodzenie tymczasowe

Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena: 559,65 zł 559.65
Cena netto: 455,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 2.5
Producent: VEBERBAU
Kod produktu: BTZP-25
Pin It

Opis produktu

Ogrodzenia tymczasowe: Barierka tymczasowa z pasem ostrzegawczym 2,5 m | Barierki budowlane 2,5 m | Bariery przenośne 2,5 m

Barierka tymczasowa z pasem ostrzegawczym 2,5 m - wykonana jest z ocynkowanych rur stalowych. Solidną ramę barierki wypełniają pionowe szczeblinki, do których jest przymocowany biało-czerwony pas ostrzegawczy o wysokości 25 cm. 

Barierki tymczasowe z pasem ostrzegawczym są przede wszystkim wykorzystywane w budownictwie jako uzupełniające ogrodzenie ochronne oraz w branży drogowej. Stosuje się je także przy różnego rodzaju pracach montażowych, które należy odpowiednio oznakować i zabezpieczyć. Wyznaczają miejsca czasowo wyłączone z normalnego cyklu użytkowego, np. ze względu na remont, prace serwisowe czy usterki. Pozwalają budować bezpieczne korytarze komunikacyjne, za pomocą których można odpowiednio kierunkować i kanalizować ruch pieszych.

Bariery przenośne z pasem ostrzegawczym montuje się tak samo jak standardowe bariery tymczasowe. Nie jest potrzebny dodatkowy osprzęt. Po prostu łączy się je w odpowiedniej długości ciągi wygrodzeniowe - barierka po barierce - metodą "hak - uszko". Barierki tymczasowe z pasem pozwalają też tworzyć linie ogrodzeniowe dowolnie "łamane". Dzięki temu w prosty sposób buduje się z nich zamknięte bloki ogrodzeniowe czy specjalne strefy o ograniczonym dostępie.  

Dane techniczne - ogrodzenia tymczasowe - ochronne bariery tymczasowe - barierka tymczasowa z pasem ostrzegawczym 2,5 m

  • wymiary: 2518 x 1100 x 495 mm;
  • rodzaj wypełnienia: szczeblinkowe z nitowanym pasem blaszanym;
  • konstrukcja ramy: rura stalowa Ø 38 mm;
  • typ ramy: prosta (rama prostopadle łączy się z dolną poprzeczką);
  • waga: 12,2 kg.

Barierki tymczasowe VEBERBAU, których wysokość oscyluje wokół poziomu 100-120 cm, nie mogą być montowane w roli zewnętrznego ogrodzenia placu budowy. Ta funkcja jest zarezerwowana tylko dla standardowych paneli tymczasowych, które pozwalają tworzyć ogrodzenie budowlane o parametrach technicznych zgodnych z obowiązującymi przepisami.


  SZYBKA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Nasze ogrodzenie tymczasowe budowlane, lekkie bariery tymczasowe, bariery PCV, zapory siatkowe i pachołki drogowe dostarczamy szybko i bezpiecznie na terenie całej Polski. 

Odległość nie ma dla nas znaczenia! Niezależnie od swojej lokalizacji skontaktuj się z nami i przekonaj, że możemy dostarczyć Ci ogrodzenie tymczasowe budowlane na atrakcyjnych warunkach.


  BEZPOŚREDNIA OBSŁUGA HANDLOWA - DORADZTWO I INDYWIDUALNE WYCENY

Pamiętaj, że VEBERBAU to nie tylko sklep internetowy. Prowadzimy pełną obsługę handlową i doradczą. W każdym momencie można do nas zadzwonić bądź wysłać zapytanie ofertowe i otrzymać indywidualną ofertę cenową na produkty sklepowe. 

Place magazynowe z fizycznie dostępnym towarem oraz szeroka sieć dystrybucji sprawiają, że ograniczenia, na jakie można trafić w typowych sklepach internetowych nas nie dotyczą.

POROZMAWIAJ Z NAMI - JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI: 

+48 794 998 823 | biuro@veberbau.pl

MYŚLIMY O TWOICH POTRZEBACH, A NIE O SWOICH KORZYŚCIACH!

 

Cechy produktu VEBERBAU

Stan techniczny produktu: produkt NOWY
Produkt objęty gwarancją: TAK
Materiał konstrukcyjny: stal ocynkowana
Grupa produktowa: ochronne bariery tymczasowe
Dokumenty normatywne: deklaracja zgodności z PN/EN
Kody CPV: 34928300-1, 34928310-4, 44231000-8
Zakres użytkowy: barierki tymczasowe do zabezpieczania imprez masowych, ochronne ogrodzenie tymczasowe o wielorakim zastosowaniu

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl