Wyślij zapytanie w ciągu:

15

[25.12]

a ofertę z extra rabatem wyślemy jeszcze dzisiaj!

Dzisiaj nie przygotowujemy ofert. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny.

Dziś już nie zdążymy wysłać Ci oferty. Zostanie wysłana jutro. W sprawach pilnych zadzwoń, wyślij maila lub złóż zamówienie w Sklepie.

Zestaw 20 sztuk / 40 mb - barierki pcv vision

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 1 118,08 zł 1118.08
Cena netto: 909,01 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: VEBERBAU
Kod produktu: ZZPD-0013
Pin It

Opis produktu

Ogrodzenia tymczasowe: zestaw 20 sztuk / 40 mb - barierki PCV VISION | Barierki ostrzegawcze

Zestaw 20 sztuk / 40 mb - barierki PCV VISION to komplet składający się z 20 sztuk barierek tymczasowych z tworzywa sztucznego, z których można zbudować wygrodzenie ochronno-ostrzegawcze o długości ok. 40 metrów bieżących. 

Zestawy, na które składają się barierki PCV VEBERBAU to specjalnie utworzone pakiety ilościowe. Zostały one tak dobrane, by możliwie najpełniej zoptymalizować kosztowo proces zakupu i dostawy barier.  

Barierka PCV VISION wykonana jest z tworzywa sztucznego (HDPE). Barierka posiada biało-czerwony pas ostrzegawczy, dwa dodatkowe pasy odblaskowe na szczeblinach, mocne obrotowe nóżki (360 stopni) i specjalne uchwyty, które pozwalają budować z pojedynczych barierek stabilne ciągi wygrodzeniowe o charakterze ochronno-ostrzegawczym. 

Bariery tymczasowe PCV (PVC) pełnią przede wszystkim funkcje ostrzegawcze i sygnalizacyjne, a dopiero potem ochronne. Ich podstawową rolą jest wskazanie miejsca potencjalnie niebezpiecznego dla innych użytkowników danej przestrzeni. Z tego powodu barierki PCV mają ostrzegawczą kolorystykę lub są wyposażone w inne elementy tego typu. Stosuje się je w budownictwie, w branży drogowej, a także instalatorsko-serwisowej. Doskonale sprawdzają się też w branży magazynowej i produkcyjnej jako pomocnicze ogrodzenie tymczasowe do wytyczania stref o określonym przeznaczeniu z ograniczonym dostępem.

Zestawy zawsze można dowolnie rozbudować o kolejne bariery i inne produkty do zabezpieczeń tymczasowych. W takim wypadku zachęcamy do kontaktu z VEBERBAU. Nasi doradcy chętnie służą pomocą.

Dane techniczne - ogrodzenia tymczasowe - bariery ostrzegawcze - zestaw 20 sztuk / 40 mb - barierki PCV VISION 

  • ilość barierek w zestawie: 20 sztuk (bariery PCV VISION );
  • wymiary pojedynczej barierki: 2000 x 1000 x 50 mm;
  • materiał: tworzywo sztuczne - HDPE (polietylen dużej gęstości);
  • standardowe nóżki obrotowe z żółtymi zakończeniami;
  • waga pojedynczej barierki: 11,2 kg.
  • waga zestawu: 224 kg

Barierki ostrzegawcze PCV wykorzystuje się m.in. do oznaczania i zabezpieczania wykopów, otwartych studzienek, kanałów, krawędzi uskokowych i innych miejsc potencjalnie groźnych z punktu widzenia bezpieczeństwa i higieny pracy, a także bezpieczeństwa osób postronnych. Pozwalają też tworzyć ogrodzenie ochronne dowolnie "łamane". Dzięki temu w prosty sposób buduje się z nich zamknięte strefy robocze.


  SZYBKA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Nasze ogrodzenie tymczasowe budowlane, lekkie barierki tymczasowe, bariery przenośne PCV, zapory drogowe siatkowe i pachołki drogowe dostarczamy szybko i bezpiecznie na terenie całej Polski. 

Odległość nie ma dla nas znaczenia! Niezależnie od swojej lokalizacji skontaktuj się z nami i przekonaj, że możemy dostarczyć Ci ogrodzenie tymczasowe budowlane na atrakcyjnych warunkach.


  BEZPOŚREDNIA OBSŁUGA HANDLOWA - DORADZTWO I INDYWIDUALNE WYCENY

Pamiętaj, że VEBERBAU to nie tylko sklep internetowy. Prowadzimy pełną obsługę handlową i doradczą. W każdym momencie można do nas zadzwonić bądź wysłać zapytanie ofertowe i otrzymać indywidualną ofertę cenową na produkty sklepowe. 

Place magazynowe z fizycznie dostępnym towarem oraz szeroka sieć dystrybucji sprawiają, że ograniczenia, na jakie można trafić w typowych sklepach internetowych nas nie dotyczą.

POROZMAWIAJ Z NAMI - JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI: 

+48 794 998 823 | biuro@veberbau.pl

MYŚLIMY O TWOICH POTRZEBACH, A NIE O SWOICH KORZYŚCIACH!

 

 

 

Cechy produktu VEBERBAU

Stan techniczny produktu: produkt NOWY
Produkt objęty gwarancją: TAK
Materiał: tworzywo sztuczne
Grupa produktowa: ostrzegawcze bariery tymczasowe PCV
Kody CPV: 34928300-1, 34928310-4, 44231000-8
Zakres użytkowy: uniwersalne pomocnicze ogrodzenie tymczasowe, wyznaczanie stref roboczych i użytkowych, zabezpieczanie wykopów
Dostępność: stałe wysokie stany magazynowe w ilościach hurtowych

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl